1 відгук
У нас Вы можете продать волосы по европейской цене!
+380 показати номер

Як уникнути помилок при зрізі волосся на продаж?

При зрізі волосся на продаж, є прості правила, дотримуючись яких ви зможете отримати максимум вигоди. Як уникнути помилок? Для початку давайте розберемо основні помилки, які знижують вартість волосся.

  1. Хімічна і термічна обробка.
  2. Нерівномірна довжина і невірний зріз.
  3. Тривале або неправильне зберігання.

 

Хімічна обробка або натуральний колір

 

Хімічна обробка. Найдорожче коштує натуральний волосся, без хімобробки. Це означає: не фарбуйте волосся, утримайтеся від химзавивки, не зловживайте укладальними засобами. Органічна фарба, начебто хни, нічим не краще хімічної. Натуральний колір волосся з розкішним, живим блиском — саме те, що коштує дорожче всього.

Уходовые процедури, засновані на хімічному впливі, теж не зроблять волосся краще. Ламінування, ботокс для волосся та інший активних догляд — погане рішення, якщо ви вирішили відрощувати волосся на продаж.

Найважливіший принцип — на волосся погано впливає будь-яка хімія. З цієї причини рекомендується обмежити будь-хімічне та термальне вплив на волосся, які ви вирішили продати. Це стосується навіть уходових косметики для волосся — чим менше хімії буде у вашому шампуню і бальзаму, тим краще.

 

Правила підготовки при зрізі волосся на продаж

 

Довжина. Найдорожче коштують волосся довше 70 див. Але не варто економити кожен міліметр довжини на шкоду здоров'ю волосся. Зрізайте посічені кінчики по мірі необхідності, не скупіться. Рвані модельні стрижки, які припускають волосся різної довжини — не найкращий вибір, якщо ви в майбутньому хочете зрізати волосся на продаж. Вибирайте стрижки, які поступово вирівняють довжину волоса. Посічені кінчики змушують волосся плутатися, шаруватися, рватися, ще більше псуючи його. Та й перед використанням покупець неодмінно зріже кінчики і знизить ціну на волосся. Для поліпшення якості волосся варто подбати про харчування, достатній кількості води в організмі, вітамінах. Обов'язково скажіть майстрові, що зрізаєте волосся на продаж або зверніться в спеціальний салон. Так майстер збереже максимум довжини.
Волосся найкраще зрізати безпосередньо перед продажем.

 

Як уникнути помилок в останній момент

 

Зберігання, упакування і транспортування — важливі етапи продажу волосся. Волосся як квіти гарні, коли свіжозрізані. Чим довше волосся зберігається, тим гірше стає його стан. Волосся потихеньку висихає, втрачає блиск, стає крихким. А ще — вбирає в себе сторонні запахи, від яких буде складно позбутися. Упаковуючи волосся перед продажем, прослідкуйте, щоб він був ідеально сухим і не містив зайвих запахів — дим від сигарет, парфумів або кондиціонера для волосся. Упакуйте волосся так, щоб він був захищений від пилу і вологи. Зафіксуйте волосся, щоб він не розвалювався, але при цьому не деформувався — акуратно зв'яжіть стрічкою або заплетене кілька витків коси.

 

Що важливо знати при зрізі волосся на продаж

 

 

Перше правило вдалого зрізу волосся на продаж говорить: вибери надійного покупця. Слов'янський волосся — цінний товар, який користується попитом в усьому світі. Саме тому витратити трохи часу і слідувати простим правилам дійсно вигідно, адже так ви зможете заробити максимум на своїх волоссі. Тут дуже важливо вибрати правильного покупця. Мало хто купує волосся для себе, адже щоб його використовувати в накладці або перуці, потрібно вміти яку накладку зробити. Тому найчастіше волосся купують і продають через посередника. Для вас це відмінна можливість не втрачати час на пошуки покупця, швидко продати волосся в його найкращому стані і добре заробити на цьому. А ще — гарантія отримання грошей. Ви здивуєтеся, як багато шахраїв у цій сфері, які просять ваш волосся на експертизу або оцінку, а потім пропадають без оплати.

У нас ви зможете продати волосся без вычеса і отримати за нього стоїть європейську оплату, а ще — безкоштовну модельну стрижку в салоні. Що може бути краще, ніж вийти з салону з новою шикарною зачіскою та ще й хорошими грошима?