1 відгук
У нас Вы можете продать волосы по европейской цене!
+380 показати номер

Як підготувати волосся перед зрізом на продаж?

Як підготувати волосся перед зрізом на продаж? Загальні правила та інструкції, які дозволять вам максимально вигідно продати вашу косу після зрізу. Почнемо з того, навіщо готувати волосся на продаж? Справа в тому, що стан волосся дуже сильно впливає на їх ціну. Вище цінуються світлі слов'янські волосся великої довжини, які не піддавалися хімічній обробці. Важливий момент — стан кінчиків волосся. Але про все по порядку.

 

Правила догляду та обробки волосся перед зрізом

 

Якщо ви не просто хочете зрізати волосся і покласти його в дальній ящик, а зацікавлені у вигідному продажу, за кілька місяців до зрізу дотримуйтеся простих правил догляду за волоссям.

  • Підготуйте правильний догляд: використовуйте м'які, безсульфатные кошти.
  • Намагайтеся не курити і не перебувати в контакті з курцями, адже волосся вбирає запахи.
  • Перед зрізом зведіть до мінімуму теплову обробку волосся — відмовтеся від фена, прасування і укладок з плойкою.
  • Зменшіть хімічний вплив на волосся — намагайтеся використовувати менше коштів у силиконами, укладальних засобів.
  • Акуратно розчісуйте волосся, не рвіть його, вчасно, але не фанатично підстригайте посічені кінчики.

 

Інструкція: як підготувати волосся на продаж

 

Буває так, що ви отращиваете волосся на продаж, але невірно за ним доглядаєте. Або неправильно зрізаєте. І ось ваша коса нічого не варто через простої помилки. Ми створили для вас просту інструкцію, як правильно підготувати волосся перед продажем. Дотримуючись цієї інструкції, ви зможете продати свою косу максимально вигідно.

  1. Почніть піклуватися про здоров'я волосся, ніж раніше, тим краще. Тільки здоровий волосся виглядає красиво. Найбільше цінується натуральний фарбоване волосся. Якщо у вас кілька сивих волосин, їх легше вийняти, а не псувати всю косу фарбою.
  2. Здоров'я волосся починається зсередини. Ви здивуєтеся, наскільки зміниться ваше волосся, якщо ви почнете пити горезвісні 2 літри води в день! Зневоднення організму — перша причина сухості і тьмяності волосся. Почніть пити воду і ви самі здивуєтеся, як зміниться ваша коса!
  3. Ще один спосіб підтримки здоров'я волосся — правильне харчування і вітаміни. Додайте в свій раціон Омега 3 жирні кислоти у вигляді жирної риби або в капсулах, стежте за тим, щоб у вас було достатньо вітамінів в їжі або додайте їх в таблетках. Загальний стан організму сильно впливає на якість волосся.
  4. Перед зрізом заміряйте волосся. Для продажу оптимальна довжина волосся не менше 40 див. Причому це має бути 40 см від місця зрізу, а не від коренів. Якщо ви хочете зрізати більш короткий волосся — не поспішайте. Косу до 35 см дуже складно продати.
  5. Підготуйте волосся: плавно виводите однакову довжину, роблячи просту, не модельну стрижку. Стрижки з рваними кінчиками, овальні та трикутні зрізи, які виконують з великим перепадом довжини — не найкращий вибір, якщо в майбутньому ви плануєте продавати волосся.

 

Важливий рада з продажу волосся

 

Підготувавши волосся по інструкції, знайдіть покупця для своїх волосся перед зрізом. Волосся як булочки — найкраще свіжі. З часом, навіть при самому дбайливому збереженні волосся тьмяніє і псується. Також важливо зріз волосся довірити професіоналу, який розуміє, що ви зрізуєте волосся на продаж. Для цього краще звернутися в салон, де безпосередньо беруть волосся. Майстер уточнить, яку стрижку ви хочете і зріже волосся максимально дбайливо.

Дотримуйтесь цих правил, і ви неодмінно помітите, наскільки здоровими і блискучими стали ваші волосся! Виконуючи інструкції ви також помітите, що волосся став рости швидше. Не всіх природа наділила красивими і густими волоссям. Є люди, які змушені купувати перуки і тресс, оскільки втратили волосся. Ви можете допомогти їм і при цьому відмінно заробити! Продаж волосся може бути дуже вигідним бізнесом, який вимагає мінімум вкладень і зусиль з вашого боку.